דלג לתוכן ראשי

שירותי שפה

חושבים לפתוח קורס או קבוצת לימוד בארגון שלכם? זקוקות לעזרה בתרגום? מחפשים הרצאה בנושא ההיסטוריה של השפה הערבית, או הלהגים בעולם הערבי? בשנים האחרונות מדרסה מספקת שירותי שפה מגוונים במחירים הוגנים, בכך אנחנו תופסים כמה ציפורים במכה! יותר אנשים לומדים לתקשר בערבית ועל ערבית, השפה נפוצה יותר במרחב, וכמובן - כל הרווחים חוזרים ישירות לקהילה שלנו - דרך פיתוח תכנים ופעילות שוטפת! הצוות המקצועי שלנו מונה מתרגמים ומדריכים מנוסים, בעלי ידע וניסיון בערבית מדוברת וספרותית, ומשלב דוברי ערבית כשפת אם ובעלי הכשרה אקדמית בתחום.

קורסים לארגונים וחברות:

הקורס המשולב של מדרסה הוא קורס יחיד במינו, כשלמעשה הוא מתבסס על שילוב בין היתרונות של הלימוד בקורסים המקוונים שלנו ליתרונות של קבוצת לימוד ותרגול פרונטלי שנפגשת ברמה השבועית. כך יכול תלמיד להתקדם בלימוד בקצב שלו ובזמן המתאים לו מחד, ולהנות מהמסגרת וההכוונה שמספק מדריך ומהיתרונות של תרגול ושיחה משותפים עם חברים בשגרה. השילוב המושלם כדי להגיע להתמיד ולהגיע לתוצאות!

הרצאות:

מאז שהוקם הפך מדרסה לגוף ידע מגוון בתחום השפה, לימוד השפה, והקשר בין השפה לתהליכים חברתיים מרכזיים. מזמינים אתכם לשמוע הרצאה באחד מהנושאים החשובים שאנו מתמחים בהם: ערבית ולימודי ערבית בחברה הישראלית; ההיסטוריה של השפה הערבית המדוברת; הסיפור של מדרסה ועוד ועוד!

תרגום:

חלק חשוב במהפכה של מדרסה הוא הנוכחות של ערבית מרחב. אנו מאמינים שעצם הנוכחות של השפה במרחב הציבורי מפחית את הניכור ומיידד אותה עם דוברי עברית. על כן, אנו עוסקים בתרגום מעברית לערבית (וגם להיפך), ספרותית או מדוברת. התרגום נעשה על ידי דוברי ערבית שפת אם ותוך הקפדה יתרה על דקדוק וחיבור לשפה העדכנית והמדויקת ביותר.

הלקוחות שלנו

tel aviv university logo bar ilan university logo IBM logo shenkar logo
The National Library of Israel logo Jerusalem season of culture logo Beit Avi Khay logo

מעוניין לשמוע עוד או לקבל את אחד מהשירותים שאנחנו מציעים?
מלא.י את הטופס ונחזור אלייך בהקדם!